Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Kvinner i kystlandskap
Olje på lerret
60x80
Signert nede t.v.: RK
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
60x80
Signert nede t.v.: RK
Vurdering