Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Hennig, Otto (1871-1920)
Høstlandskap 1916

Olje på lerret
121x121
Signert og datert nede t.v.: Otto Hennig 16

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 15 000 med forbehold