Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Mor og barn
Olje på plate
22x13
Signert oppe t.v.: Smith-Hald.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
22x13
Vurdering
NOK 10 000