Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Mor og barn

Olje på plate
22x13
Signert oppe t.v.: Smith-Hald.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000