Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Kvinne og mann i gårdstun, måneskinn

Olje på lerret
56x72
Noe utydelig signert nede t.v.: Diriks.

Antagelig fra Drøbak.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000