Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Kvinne og mann i gårdstun, måneskinn

Olje på lerret
56x72
Noe utydelig signert nede t.v.: Diriks.

Antagelig fra Drøbak.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000