Diriks, Edvard(1855-1930)
Kvinne og mann i gårdstun, måneskinn
Olje på lerret
56x72
Noe utydelig signert nede t.v.: Diriks.
Antagelig fra Drøbak.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
56x72
Antagelig fra Drøbak.
Vurdering