Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Dahl, Hans (1849-1937)
I fjordgapet

Olje på lerret
61x100
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Hans Dahl Balestrand. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden: I Fjordgabet. Påtegnet på baksiden av lerretet: Hans Dahl Over Fjordgabet.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 86 000