Dahl, Hans(1849-1937)
I fjordgapet
Olje på lerret
61x100
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Hans Dahl Balestrand. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden: I Fjordgabet. Påtegnet på baksiden av lerretet: Hans Dahl Over Fjordgabet.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 86 000