Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Rickhard, Leonard(1945-)
Krigsskip 1986

Olje på lerret
46x40
Signert og datert nede: LR 27 IV 86

Signert og datert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000