Rickhard, Leonard(1945-)
Krigsskip 1986
Olje på lerret
46x40
Signert og datert nede: LR 27 IV 86
Signert og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
46x40
Vurdering