Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Rickhard, Leonard (1945-)
Krigsskip 1986

Olje på lerret
46x40
Signert og datert nede: LR 27 IV 86

Signert og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000