Jacobsen, Georg(1887-1976)
Oppstilling med asters i potte 1914
Olje på lerret
63x50
Signert og datert nede t.h.: GJ 1914
Påtegnet på baksiden, på blindrammen to steder: Georg Jacobsen. Dansk maler, berømt i Norge for sin virksomhet som professor på Statens Kunstakademi i Oslo i tiden 1935-40.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00