Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Jacobsen, Georg (1887-1976)
Oppstilling med asters i potte 1914

Olje på lerret
63x50
Signert og datert nede t.h.: GJ 1914

Påtegnet på baksiden, på blindrammen to steder: Georg Jacobsen. Dansk maler, berømt i Norge for sin virksomhet som professor på Statens Kunstakademi i Oslo i tiden 1935-40.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering