Thornam, Arnold(1877-1964)
Kvinneakt med galende hane 1944
Olje på plate
111x76
Signert og datert nede t.h.: A. Thornam -44
Vurdering
Tilslag NOK 2 900
Olje på plate
111x76
Vurdering