Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute i rom sjø 1908

Olje på lerret
95x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1908.

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 125 000