Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute i rom sjø 1908
Olje på lerret
95x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1908.
Vurdering
NOK 125 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Olje på lerret
95x150
Vurdering
NOK 125 000