Krohg, Per(1889-1965)
Sittende kvinne som støtter seg med albuen mot en
Olje på lerret
46x55
stol Signert nede t.v.: Per Krohg
Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Femme accoudée Per Krohg
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00