Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Krohg, Per(1889-1965)
Sittende kvinne som støtter seg med albuen mot en

Olje på lerret
46x55
stol Signert nede t.v.: Per Krohg

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Femme accoudée Per Krohg

Vurdering
NOK 25 000

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00