Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Krohg, Per (1889-1965)
Sittende kvinne som støtter seg med albuen mot en

Olje på lerret
46x55
stol Signert nede t.v.: Per Krohg

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Femme accoudée Per Krohg

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 25 000