Kihle, Harald(1905-1997)
Dugurd
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: H Kihle
Påtegnet med tittel samt: Hakadal 51, og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
46x54
Signert nede t.h.: H Kihle
Vurdering