Haukeland, Arnold(1920-1983)
Mor og unge 1953
Bronse
H: 33 cm.
Signert og datert på plinten: AH-53
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 120 000
Bronse
H: 33 cm.
Vurdering