Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Haukeland, Arnold (1920-1983)
Mor og unge 1953

Bronse
H: 33 cm.
Signert og datert på plinten: AH-53

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 120 000