Dine, Jim(1935-)
The saw has five blades
Olje på lerret og collage
185x178
Påtegnet med tittel nede t.v.: The saw has five blades
Signert, datert samt påtegnet på baksiden av lerretet: Jime Dine 1962 "The saw has five blades" Jim Dine june 1962 Easthampton Summer.
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00