Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Støa i Holmsbu 1924

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 24.

Signert, påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt påtegnet: Knivsfjellet ved bryggen i Holmsbu 1924.

Vurdering
NOK 38 000

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00