Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Enger, Erling (1899-1990)
Bjerkestammer 1940

Olje på plate
51x65
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -40

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 28 000