Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Enger, Erling(1899-1990)
Bjerkestammer 1940

Olje på plate
51x65
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -40

Vurdering
NOK 28 000

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00