Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Wetlesen, Wilhelm(1871-1925)
Kvinner, mann og barn i interiør 1894

Olje på lerret
101x150
Signert og datert nede t.v.: W. Wetlesen 94

Vurdering
NOK 65 000

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00