Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Knoff, Johan (1935-)
Mission Street, San Francisco 1985

Olje på lerret
100x125
Signert og datert nede t.v. og nede t.h.: Knoff 85

Påtegnet med tittel på baksiden: Mission Street, S.F.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000