Knoff, Johan(1935-)
Mission Street, San Francisco 1985
Olje på lerret
100x125
Signert og datert nede t.v. og nede t.h.: Knoff 85
Påtegnet med tittel på baksiden: Mission Street, S.F.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000