Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Knoff, Johan(1935-)
Mission Street, San Francisco 1985

Olje på lerret
100x125
Signert og datert nede t.v. og nede t.h.: Knoff 85

Påtegnet med tittel på baksiden: Mission Street, S.F.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 22 000