Johannessen, Jens(1934-)
Uten tittel 1964
Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 64.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
60x60
Vurdering