Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Uten tittel 1964

Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 64.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 80 000