Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)
Uten tittel 1964

Olje på lerret
60x60
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 64.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000