Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Botnen, Trond (1937-2019)
Egyptisk billedhugger med assistent 1995

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t. h.: TB XCV

Påtegnet med tittel på baksiden. Datert og signert på baksiden av lerretet to steder. Uinnrammet.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering