Botnen, Trond(1937-2019)
Egyptisk billedhugger med assistent 1995
Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t. h.: TB XCV
Påtegnet med tittel på baksiden. Datert og signert på baksiden av lerretet to steder. Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 7 500