Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Fra Jæren

Olje på lerret
33x58
Signert nede t.h.: N. Ulfsten.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering