Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske
Forrige
109
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Ulfsten, Nikolai
(1854-1885)
Fra Jæren
Olje på lerret
33x58
Signert nede t.h.: N. Ulfsten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00