Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Krohg, Guy(1917-2002)
Landsby

Olje på plate
46x55
Signert nede t. h.: Guy Krohg

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500