Krohg, Guy(1917-2002)
Landsby
Olje på plate
46x55
Signert nede t. h.: Guy Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på plate
46x55
Signert nede t. h.: Guy Krohg
Vurdering