Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Krohg, Guy (1917-2002)
Landsby

Olje på plate
46x55
Signert nede t. h.: Guy Krohg

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering