Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Spillet 1985

Olje på lerret
90x98
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 85

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000