Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Fra Valdres 1914
Olje på lerret
62x48
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring Reusch 1914
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
62x48
Vurdering