Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Fra Valdres 1914

Olje på lerret
62x48
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring Reusch 1914

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500