Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Haalke, Hjalmar (1894-1964)
Oppstilling med blomster i mugge

Olje på lerret
70x67
Signert oppe t.v.: Haalke

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000