Haalke, Hjalmar(1894-1964)
Oppstilling med blomster i mugge
Olje på lerret
70x67
Signert oppe t.v.: Haalke
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
70x67
Signert oppe t.v.: Haalke
Vurdering