Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Gule bjerk og røde rogn 1918

Olje på lerret
51x60
Signert og datert nede t.v.: Helga Ring Reusch 1918

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: Høst. Påtegnet på baksiden av lerretet: Gule Bjerk og Röe Rogn Vingolv Nordstrand Helga Ring Reusch.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 19??, kat.nr. ?

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000