Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Boll, Reinholdt (1825-1897)
Seilskuter på islagt fjord

Olje på lerret
50x79
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000 med forbehold