Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Bukt med robåt

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: B. Folkestad.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000