Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Bukt med robåt
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: B. Folkestad.
Fra Brøttsø, hvor kunstneren hadde et sommersted omkring 1915.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på lerret
65x80
Vurdering
NOK 40 000