Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Bukt med robåt

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: B. Folkestad.

Fra Brøttsø, hvor kunstneren hadde et sommersted omkring 1915.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00