Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Oppstilling på åkle med tinnfat og fele 1900

Olje på lerret
57x85
Signert og datert opp t.v.: Bernh. Folkestad 1900.

Tittel: Oppstilling på åkle med tinnfat, bolle, kanne og fele 1900

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering