Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Johannes hode på et fat

Olje på lerret
52x77
Signert nede t.h.: B. Folkestad.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00