Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Hoff, Tor (1925-1976)
Blomster i vase 1960

Olje på lerret
65x82
Signert og datert nede t.h.: Hoff 1960.

Signert og datert på baksiden, på blindrammen: Tor Hoff 1959.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering