Hoff, Tor(1925-1976)
Blomster i vase 1960
Olje på lerret
65x82
Signert og datert nede t.h.: Hoff 1960.
Signert og datert på baksiden, på blindrammen: Tor Hoff 1959.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000