Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Komposisjon 1969

Olje på plate
52x50
Signert nede t. h.: O. Strømme -69.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500