Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
Komposisjon 1969

Olje på plate
52x50
Signert nede t. h.: O. Strømme -69.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering