Strømme, Olav(1909-1978)
Komposisjon 1969
Olje på plate
52x50
Signert nede t. h.: O. Strømme -69.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på plate
52x50
Vurdering