Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Åker og løvtrær i aftenlys 1901

Olje på lerret
65x95
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1901.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000