Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Lærum, Borghild Røed(1877-1959)
Bylandskap, fra Rue St. Honore i Paris

Olje på lerret
72x60
Dobbeltsignert nede t.v. og t.h.: BRL

Lillehammer Kunstmuseum, 1996, kat.nr. 28, med tittel: Bylandskap, fra Rue St. Honore i Paris, 1930. Avbildet i katalogen s. 32.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 48 000