Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Lærum, Borghild Røed (1877-1959)
Bylandskap, fra Rue St. Honore i Paris

Olje på lerret
72x60
Dobbeltsignert nede t.v. og t.h.: BRL

UTSTILT:

Lillehammer Kunstmuseum, 1996, kat.nr. 28, med tittel: Bylandskap, fra Rue St. Honore i Paris, 1930. Avbildet i katalogen s. 32.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000