Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Lærum, Borghild Røed (1877-1959)
Havnehage

Olje på lerret
53x66
Signert nede t.h.: BRL

Påtegnet med tittel på lapp fra kunstforeningen.

UTSTILT:

Kunstforeningen?

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000