Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Et lite torg i Roma 1929

Olje på lerret
38x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1929

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Et lite torv i Rom.

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00