Lundeby, Alf(1870-1961)
Et lite torg i Roma 1929
Olje på lerret
38x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1929
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Et lite torv i Rom.
Vurdering
NOK 18 000–20 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00