Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Blomstergruppe 1930
Olje på lerret
75x65
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R. Th. 30
Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 130.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på lerret
75x65
Vurdering