Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Blomstergruppe 1930

Olje på lerret
75x65
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R. Th. 30

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 130.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering