Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Haakø, Hans (1897-1984)
Trehus i fjellandskap, Nord-Norge

Olje på lerret
100x110
Signert nede t.h.: H. Haakö.

Angivelig fra Håkøya ved Tromsø.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000