Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Etruskere 1988-89

Akvarell på papir, lysmål
73x54
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1988-89

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00