Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Etruskere 1988-89

Akvarell på papir, lysmål
73x54
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1988-89

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000