Jørgensen, Knut(1937-1991)
Etruskere 1988-89
Akvarell på papir, lysmål
73x54
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1988-89
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Akvarell på papir, lysmål
73x54
Vurdering
NOK 70 000–90 000