Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate, collage
30x53
Signert nede t.v.: Jakob Weidemann.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering