Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Trær og åkre 1930

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 30

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering