Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Trær og åkre 1930
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 30
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på lerret
60x73
Vurdering