Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Landskap med sti 1941

Olje på lerret
46x54
Signert og datert nede t.h.: R. Th 41

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering