Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Blomster. Peoner 1934

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: R. Th 34

Påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 123 med tittel: Blomster. Pæoner.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000