Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Kvinner i landskap

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: R. Th

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering