Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kvinner i landskap 1923

Olje på lerret, oppklebet på plate
28x33
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R. Th 23

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000