Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kvinner i landskap 1923
Olje på lerret, oppklebet på plate
28x33
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R. Th 23
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
28x33
Vurdering