Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Trefoldighetskirken i Oslo

Olje på plate
32x41
Antagelig sekundær signatur nede t.v.: Th E

Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen Oslo (Oslo overstrøket) 1929.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000