Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Trefoldighetskirken i Oslo
Olje på plate
32x41
Antagelig sekundær signatur nede t.v.: Th E
Signert, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen Oslo (Oslo overstrøket) 1929.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000