Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Rognebærbusk ved vei

Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000 med forbehold