Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Rognebærbusk ved vei

Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000 med forbehold