Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Thrane, Ragnhild(1853-1913)
Bøketrær, parti fra Dyrehaven i København 1892

Olje på lerret
17,5x23
Signert og datert nede t.v.: RT 92

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Bögetræer (Parti fra Dyrehaven).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000