Thrane, Ragnhild(1853-1913)
Bøketrær, parti fra Dyrehaven i København 1892
Olje på lerret
17,5x23
Signert og datert nede t.v.: RT 92
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Bögetræer (Parti fra Dyrehaven).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000