Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Wetlesen, Wilhelm (1871-1925)
Gårdstun, Lillehammer vinter 1904

Olje på lerret
66x51
Signert og datert nede t.h.: WW 1904

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering