Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Natt 1964

Olje på lerret
54x54
Signert og datert nede t.h.: 64 JJ

Signert og datert på baksiden av lerretet. Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 35 000–45 000