Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Nord-Norge

Olje på lerret
58x85
Signert nede t. h.: Th Holmboe.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000