Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Nord-Norge
Olje på lerret
58x85
Signert nede t. h.: Th Holmboe.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
58x85
Vurdering
NOK 30 000